Hisse Öneri

Oyak Yatırım güncel 6 hisse tavsiyesi

Oyak Yatırım güncel hisse önerileri,aracı kurum hisse önerileri

Oyak Yatırım güncel 6 hisse tavsiyesi

29 Kasım 2016 11:19
-A

+A

OYAK YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ

Borsa İstanbul'da gel gitlerin yaşandığı bu dönemde aracı kurumların bültenlerinde yer alan hisse önerilerine göz atalım.

Borsada işlem gören şirket hisselerine yatırım yapmak istiyorsanız belirli bir yatırım bilgisine sahip olmanız gerekmektedir.

Bizim toplumumuz pazardan bir meyve,sebze veya herhangi bir eşya almak için tüm pazarı gezer , en iyisini en ucuzunu almaya çalışır pazarlık yapar ve bu şekilde istediğini ürünü alır.

Pazarda en düşük hacimli bir alışverişte bile bu kadar titz olan halkımız iş borsadan hisse almaya geldiğinde hiçbir analiz , araştırma yapmadan kulatan doğma bilgilerle hisse senedi almaya çalışır.

Kulaktan doğma hiçbir araştırma anliz yapılmadan alınan hisse senedl ile genellikle küçük yatırımcıyı hüsrana uğratır ve borsadan soğurtur.

Bu türden hüsranlara maruz kalmamak için , borsada işlem gören şirket hisselerini almadan önce teknik ve temel analizi yapmanız lazım.Özellikle şirketlerin temel analizine,borç nakit durumuna,ileri vadeli büyüme hedeflerine, satış ve satış sonrası ticari alacak geri dönüşüne iyi bakmak lazım.

Analiz ve arştırma bilginiz yoksa çalıştığınız aracı kurum uzmanlarından yardım alabilirsiniz.

Bu bilgilerden sonra Oyak Yatırım'ın 29 Kasım 2016 günlük bülteninde yer alan hisse öneri listesine bakalım:

Oyak Yatırım'ın önerdiği hisseler arasında;

  • BİMAS-Bim Mağazacılık
  • CCOLA-Coca Cola
  • HLGYO-Halk GYO
  • THYAO-Türk Hava Yolları
  • TCELL-Turkcell
  • KCHOL-Koç Holding
OYAK YATIRIM

Kaynak ve bültenin devamı: https://www.oyakyatirim.com.tr/Reports/DownloadFile?fileUrl=teknik_bulten_20161129.pdf

BORSAAJANS.COM' UN YASAL UYARISI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR
LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku