Hisse Öneri

Gedik Yatırım'ın önerdiği 5 hisse hedef fiyatı

Gedik Yatırım'ın önerdiği 5 hisse hedef fiyatı

Gedik Yatırım'ın önerdiği 5 hisse hedef fiyatı

18 Ekim 2016 09:07
-A

+A

GEDİK YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ


Borsa İstanbul'da işlem gören şirketler için aracı kurumların hisse önerileri devam ediyor.

Aracı kurumların haftalık olarak yayınladıkları bültenlerde beğendikleri , öne çıkardıkları,tavsiye ettikleri ve model portföye aldığı hisse senedlerine dair bilgiler yer alır. Bu bilgilerden yararlanarak hisse sendleri hakkında bilgi edinilebilir.

Aracı kurum hisse tavsiyelerini kesinlikle alınmalı,kesinlikle bu hisseler yükselir gibi bir düşünceye kapılmak doğru değildir.

Borsada hiçbir şey garanti değildir.Hisselerin düşmesidinde ve yükselmesinde değişik indikatörler vardır.Bu indikatörler her an değişebilir.

Aracı kurum hisse senedi önerileri sadece bilgilendirme amacıyla yapılmış ve bazı küçük  yatırımcıların bilmediği temel ve teknik veriler sonrası ortaya çıkan öneri listeleridir.

Aracı kurum hisse önerilerinde yer alan hedef fiyat ve potansiyeller kesinlikle gerçekleşecek diye beklemek ve sadece bu hedef fiyatları beklemek doğru değildir.Yukarda belirttiğimiz gibi yükselişler ve düşüşlerle ilgili kesin net bir fiyat vermek asla ve asla doğru değildir.Sadece bir tahmin veya beklentiden ibarettir.

Bu bilgilerden sonra Gedik Yatırım'ın model portföyüne aldığı hisse senedlerine göz atalım:

Gedik Yatırım 'ın en son yayınladığı bültende yer alan hisseler arasında İş C,Soda Sanayii,Çimsa,Bizim ve Kordsa yer alıyor.
GEDİK YATIRIM


Kaynak ve bültenin devamı : https://gedik-cdn.foreks.com/yatirim/reports/files/000/000/892/original/GEDIK_Haftalik_Bulten_17102016.pdf

BORSAAJANS.COM' UN YASAL UYARISI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku