Hisse Öneri

Deniz Yatırım'dan % 50 potansiyelli hisse

Deniz Yatırım'dan % 50 potansiyelli hisse önerileri,aracı kurum potansiyelli hisse önerileri

Deniz Yatırım'dan % 50 potansiyelli hisse

13 Aralık 2016 11:38
-A

+A

DENİZ YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ

Borsa İstanbul (bist100) geçen hafta % 3.18 yükselmişti.Bu haftaya da yükselişle başlayan borsa dünkü % 0,68 yükseliş sonrası bugün de yükselişine devam ediyor.

Borsa İstanbul (bist100) şu an 0,51 yükselişle 76 bin 640 puandan işlemlerine devam ediyor.Borsa için kritik direnç seviyesi ise 77 bin olarak karşımıza çıkıyor.Uzmanlar 77 bin seviyesine dikkat çekerek bu noktadan gelecek satışların karşılanması durumunda yükselişin ivme kazanabileceğini belirttiler.

Borsada son rakam ve beklentiler böyleyken aracı kurumların uzun vade hisse portföy listeleri de yayınlanmaya devam ediyor.Bu öneri listelerine bakmadan önce bu türden hisse önerilerine nasıl yaklaşılması gerektiğine dair bilgiler verelim.

Borsa İstanbul'da işlem gören şirket hisselerinden almak sitiyorsanız önce çeşitli araştırmalar yapmanız gerekiyor.Çarşıdan pazardan bile bir şey alırken detaylı araştırmalar , detaylı incelemeler yaparken borsadan hisse alırken kulaktan doğma bilgiler ile hisse senedi alınıyor.

Hisse alırken belirli bir analiz bilgimiz yoksa çalıştığınız aracı kurumlara başvuruabilirsiniz.Size teknik ve temel analiz konusunda yardımcı olacaklardır.

Aracı kurumlar her gün her hafta ve her ay çeşitli bültenler yayımlayarak çeşitli hisse analizleri yaparlar.Bu analiz sonrası iskontolu hisseler ve pahalı hisseler belirlenir.Bu hisseler ise çeşitli bültenlerde yer alır.

Bu bültenlerde yer alan hisseler ve hedef fiyatları uzun vadeli beklentilerdir ve o hedef fiyatlara kesinlikle yükselecek gibi bir düşünce doğru değildir.Bu hedef fiyatlar sadece bir bekletidir kesinlikle bu fiyatlara gelir demek doğru değildir.Sadece aracı kurumun bir beklentisidir.

Bu bilgilerden sonra Deniz Yatırım 'ın portföy listesine göz atalım.Deniz Yatırım'ın portföy listesinde şu hisseler yer aldı:

  • Soda Sanayii
  • Halkbank
  • Turkcell
  • Anadolu Hayat Emelilik
  • Koç Holding
  • Garanti Bankası
  • Tat GıdaDENİZ YATIRIM

Kaynak ve bültenin devamı: https://www.denizyatirim.com/docs/131216093149.pdf

BORSAAJANS.COMUN YASAL UYARISI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR
LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku