Hisse Öneri

Aylık uzun vadeli hisse önerileri

Ak yatırım hisse önerileri,Ak Yatırım'ın portföyüne aldığı hisseler

Aylık uzun vadeli hisse önerileri

30 Kasım 2016 15:23
-A

+A

AK YATIRIM PORTFÖY ÖNERİLERİ

Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerle ilgili çeşitli aracı kurumların günlük haftalık ve aylık bültenlerinde yer alan öneri ve analizleri yayınlamaya devam ediyoruz.

Borsa yatırımcısının özellikle küçük ölçekli portföy sahiplerinin hisse seçiminde büyük sıkıntılar çektiği bir gerçek.

Çoğu küçük yatırımcı hisse seçerken teknik ve temel analizden ziyade kulaktan doğma gelen sözde 'hisse tüyo' haberleri ile hisse almakta ve sonunda büyük paralar kaybetmektedir.

Küçük yatırımcıların özellikle temel analize göre hisse seçimi yapması, bilanço analizine göre borç ve büyüme gibi önemli konularda güvendikleri şirket hisselerini almasında fayda vardır.

Küçük yatırımcılar temel ve bilnaço analizlerini bilmiyorlarsa çalıştıkları aracı kurum uzmanlarından yardım alabilirler.

Bu bilgilerden sonra Ak Yatırım'ın günlük bülteninde yer alan BIST Kantitatif Hisse Seçim Modellerine göre hazırlanmış uzun vadeli hisse önerileri için aşaıdaki linke tıklayınız.

AK YATIRIM


Kaynak ve bültenin devamı:  https://www.akyatirim.com.tr/apps/pdfviewer/BIST%20Kantitatif%20Hisse%20Se%C3%A7im%20Modelleri-011116/2d6f13db-a936-4f62-8770-e47f29bf5ab1.pdf

AK YATIRIM PORTFÖY ÖNERİLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

BORSAAJANS.COM' UN YASAL UYARISI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR
LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku