Hisse Öneri

Alım-satım aralıklı hisse önerileri

Yatırım Finansman'dan hisse öneri listesi ve tekniği öne çıkan hisse analizleri

Alım-satım aralıklı hisse önerileri

3 Ekim 2016 07:42
-A

+A

GÜNLÜK HİSSE ÖNERİLERİ VE TEKNİK ANALİZLERİ

Borsa İstanbul'da iki gündür devam eden satışalarla önemli direnç noktası olan 77 bin 777 geçilemezken 76 bin seviyeleri tekrardan denenmeye başladı.

Geçen haftanın son günü gelen Moody's kararı ile haftaya kötü bir başlangıç yapan BİST 100 %3.80 oranında düşmüştü.Bu düşüş sonrası gelen alımlarla BİST 100 önemli direnç seviyesi olan 77 bin 777 seviyelerini hedeflemiş ; fakat bu bölgeyi geçememiş son iki gündür gelen satışlarla da bugün en düşük olarak 76 bin 170 seviyesini görmüştü.

BİST 100 şu an % 0,73 düşüşle 76 bin 510 seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Borsada bunlar olurken hisse bazlı hareketler de devam ediyor. Özellikle artan dövizle birlikte dözviz pozisyonu artıda olan, nakit durumu iyi olan ve 2016/9 aylık bilanço beklentisi olan şirket hisselerine alımların geldiğini görüyoruz.

Aracı kurumların hisse önerileri ve öne çıkan hisselerle ilgli teknik analizleri de yayınlanmaya devam ediyor.

Yatırım Finansman'ın bugün yayaınladığı raporda önerdiği hisselere ve teknik olarak öne çıkan hisse analizlerine yer verdiği görülüyor.

Yatırım Finansman,ilk olarak günlük önerdiği hisselere yer verdi.Bu hisseler alım ve satım aralıklarıyla beraber verilmiş.Petkim,Koç Holding ve Vestel Beyaz Eşya şirket hisseleri önerdiği hisseler arasındayken, teknik olarak öne çıkan hisseleri şu başlıklar altında topladığı görülüyor:

Aşırım satım bölgesinde olanlar,aşırı alım bölgesinde olanlar,kısa vadeli AL VEREN hisseler ve hacim artışı olan hisseler

Yatırım Finansman'ın günlük olarak önerdiği ve teknik olarak öne çıkardığı hisseler aşağıda ayrıntılı olarak verilmişti.


YATIRIM FİNANSMAN

Kaynak ve raporun devamı : https://www.yf.com.tr/media/report/teknik-bulten-30-09-2016-08-56

BORSAAJANS.COM' UN YASAL UYARISI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR
LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku