Hisse Öneri

Al-sat-tut tavsiyeli hisse önerileri

Şeker Yatırım 'ın Al-sat-tut tavsiyeli hisse önerileri

Al-sat-tut tavsiyeli hisse önerileri

15 Kasım 2016 16:26
-A

+A

ŞEKER YATIRIM'DAN HİSSE TAVSİYE LİSTESİ

Borsa İstanbul'da işlem gören şirketler için aracı kurumların tenel ve teknik analizie göre tavsiye listeleri günlük bültenlerde yayınlanmaya devam ediyor.

Borsada işlem gören şirketlerin hisselerinden alım ve satım için detaylı analizler yapmak lazım.Detaylı teknik ve temel analiz konusunda detaylı bilgi birikiminiz yoksa kulaktan doğma , dedikodu mahiyetinde bilgilerle hisse alımı veya satımı yapmak doğru değildir.

Kendi analiz bilginiz yeterli değilse çalıştığınız aracı kurumlara başvurabilirsiniz.

Hisse alırken şirketlerle ilgili detaylı bilgileri araştırmak lazım.Şirketlerin borç yapısını,borç çevirebilme kabiliyetlerini uzun vadeli büyüme kârlılıklarını  açıklanan şirket bilançolarında öğrenmek lazım.

Kesinlikle kulaktan doğma SPK onayı almamış kurum veya kişilerin hisse tavsiyelerine kesinlikle güvenmeyiniz.

Bu bilgilerden sonra Şeker Yatırım'ın günlük bülteninde yer alan AL-SAT-TUT tavsiyelerine göz atalım.

Şeker Yatırım'ın AL-SAT-TUT tavsiyeli listesinde ayrıca hisselerin hedef fiyatları,yükseliş potansiyeli gibi bilgilere de yer verilmiş.

Şeker Yatırım'ın hisse listesinde yer alan hedef fiyatları ve yükseliş potansiyelleri kısa vadeli beklentiler değildir.

Hemen bu hadef fiyatlara ulaşacak,kesin bu seviyelere yükselecek gibi beklentiler de doğru değildir. Bunlar sadece aracı kurum uzmanlarının uzun vadeli tahminleridir.

İŞTE ŞEKER YATIRIM HİSSE LİSTESİ

ŞEKER YATIRIM

Kaynak ve bültenin devamı: http://www.sekeryatirim.com/Raporlar/tavsiye_listesi/Tavsiye_Listesi_14.11.16.pdf

BORSAAJANS.COM' UN YASAL UYARISI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR
LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku