Hisse Yorum

AL-SAT-TUT önerili hisse yorumu

Şeker Yatırım'dan AL-SAT-TUT önerili hisse yorumu

AL-SAT-TUT önerili hisse yorumu

21 Ekim 2016 09:02
-A

+A

ŞEKER YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ

Borsa İstanbul'da işlem gören şirketler için bilanço mevsimine girdiğimiz bugünlerde hisse bazlı hareketlilikler hızlanmaya başladı.

2016/9 aylık bilançolar açıklanmaya başlandı.Dün ve bugün gelen bilançolara bakıldığında Türk Teleko,Aksigorta ve Ereğli Demir Çelik gibi şirketler 2016/3.çeyrek bilançolarını açıkladılar.

Borsada bilanço bazlı hareketlilik yaşanırken hisselerin teknik görünümlerinde de değişikilikler devam ediyor.

Aracı kurumların günlük haftalık ve aylık olarak hisse senedlerine dair tavsiye ve analizleri yayınlanmaya devam ediyor.

Aracı kurumlar yayınladıkları bültenlerde hisselerin temel ve teknik analizleri hakkında bilgiler veriyor.Çeşitli hisse yorumu da bulnan bültenlerde hisse  teknik görünümü hakkında da bilgiler veriliyor.

Şeker Yatırım 50 hisselik AL-SAT-TUT tavsiyeli teknik hisse yorumu yayımlandı.Yayınlanan bültende 50 hisse için AL-SAT-TUT gibi teknik önerilere yer verildi.

İŞTE ŞEKER YATIRIM'IN AL-SAT-TUT tavsiyeli hisse yorumları:

ŞEKER YATIRIM

Kaynak ve bültenin devamı : http://www.sekeryatirim.com/Raporlar/tavsiye_listesi/Tavsiye_Listesi_17.10.16.pdf

BORSAAJANS.COM' UN YASAL UYARISI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.


Facebook'ta paylaş butonu
Print
LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku