Borsa Gündem

AKSUE , EMEK, IZMDC, DITAS rüçhan kapanış tarihleri

Aksu Elektrik , Emek Elektrik , İmir Demir Çelik, Ditaş rçhan kapanış tarihleri ne zaman ?

AKSUE , EMEK, IZMDC, DITAS rüçhan kapanış tarihleri

27 Şubat 2021 12:11
-A

+A

RÜÇHAN KAPANIŞLARI

Borsa İstanbul'da son yılların en fazla bedelli sermaye artırımının yapıldığı dönemi yaşıyoruz.

Şirketler hem kur şokuyla hem de pandemi etkisi ile bozulan finansal yapılarını düzeltmek hem de yatırımlar için ucuz finansman sağlamak için bedelli sermaye artırımına gidiyor.

Bedelli sermaye artırımında şirketler bölünme sonrası bedelli sermaye artırımına katılmak istemeyenler tarafından rüçhan haklarını satma fırsatı tanınıyor.

Rüçhan hakları için de belli bir süre veriliyor.Son haftalarda bedelli sermaye artırımı yapan Aksu Elektrik , Emek Elektrik , İmir Demir Çelik, Ditaş rüçhan tahtaları kapanış tarihleri aşağıdaki gibidir.


AKSUE.R (Kaydi Pay, Kapanış tarihi: 03/03/2021)
 
DITAS.R (Kaydi Pay, Kapanış tarihi: 03/03/2021)
 
EMKEL.R (Kaydi Pay, Kapanış tarihi: 05/03/2021)
 
IZMDC.R (Kaydi Pay, Kapanış tarihi: 09/04/2021)

BORSAAJANS.COM' UN YASAL UYARISI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.  Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR
LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku