Hisse Öneri

% 46 potansiyelli hisse önerileri

Deniz Yatırım'dan % 46 potansiyelli hisse önerileri

% 46 potansiyelli hisse önerileri

26 Aralık 2016 12:02
-A

+A

DENİZ YATIRIM HİSSE ÖNERİLERİ

Borsa İstanbul'da işlem gören şirket hisseleri almadan önce çeşitli araştıramalar yapılması gerekmektedir.Kulaktan doğma hisse tüyoları , rastgeler alınan hisseler yatırımcılar için hüsrana neden olabilir.

Çarşıdan ,pazardan bile herhangi birşey alırken çeşitli araştırmalar yapılırken borsadan hisse alırken hiçbir araştırma yapılmıyor.

Borsadan hisse alırken en başta temel ve teknik analiz yapılmalıdır.Nasıl bir ev alırken evin semtine, fiyatına oturumuna bakıp araştırma yapıyorsak hisse alırken de piyasa değerine,kâr beklentilerine,büyüme beklentilerine , kısa ve uzun vadeli borçlarına,nakit durumuna dikkat etmek gerekiyor.

Borsada işlem gören şirketler her yıl 4 adet bilanço yayınlıyır.Bu bilançolarda şirketin tüm finansal bilgileri yer alıyor.

Bu bilançolar incelenerek hisse seçimi yapıla bilir.Eğer bilanço analizi yapamıyorsanız çalıştığınız aracı kurumlardan yardım alabilirsiniz.

Aracı kurum hisse senedi önerilerine bakarken , tavsiye edilen hisselerin hedef fiyatlarına hemen ulaşacak diye beklemek doğru değildir.Belirtilen hisse hedef fiyatları uzun vadeli bir fiyattır.

Aracı kurum ve uzman önerilerinde yer alan hisselerin hemen yükselmesi veya kesinlikle belirtilen hedef fiyatlara ulaşacağını beklemek doğru değildir.

Bu hedef fiyatlar ve hisseler sadece aracı kurum uzmanlarının öngörülerini gösterir.


Bu bilgilerden sonra Deniz Yatırım'ın önerdiği hedef fiyatlı hise senedlerine göz atalım:


  • Halkbank
  • Turkcell
  • Anadolu Hayat Emeklilik
  • Koç Holding
  • Garanti Bankası
  • Tat Gıda
  • Tav Hava LimanlarıDENİZ YATIRIM

Kaynak ve bültenin devamı: https://www.denizyatirim.com/sites/1/upload/files/GUNLUKBULTEN_26.12.2016-1283.pdf

BORSAAJANS.COM' UN YASAL UYARISI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.
Facebook'ta paylaş butonu
Print
  • ÇOK OKUNANLAR
  • ÇOK YORUMLANANLAR
LİNKLER

ARŞİV

HAVA DURUMU

Günlük Gazeteler

Oku